Sleduj nás

Tyron Woodley přišel s bizarním vysvětlením, proč se mu v kariéře přestalo dařit

Tyron Woodley přišel s bizarním vysvětlením, proč se mu v kariéře přestalo dařit
Nejlepší věc, kterou si můžete dnes přečíst, je názor Tyrona Woodleyho, který vám vysvětlí, proč se mu v kariéře náhle přestalo dařit.

Býval to šampion velterové váhy UFC, tento úspěch mu už nikdo nevezme. Bohužel ovšem, jak plynul čas, i jindy hladový americký bojovník přicházel o svůj vnitřní oheň.

Vše se náhle zlomilo v březnu roku 2019, kdy měl Woodley obhajovat svůj pás proti Kamaru Usmanovi. V tomto boji nejenže nic nepředvedl, ale zároveň tím započal velkou neúspěšnou sérii, jíž nasadil třešničku YouTuber Jake Paul.


woodley paul Tyron Woodley nepokryl pravý hák Jakea Paula

Přišel tento úpadek věkem, jak bychom si logicky mohli myslet? Podle Woodleyho nikoliv. Údajně se přesytil všemi těmi úspěchy. A jak se mu dlouho nenacházela žádná konkurence, tak prostě polevil.

Tyron Woodley byl ikonou UFC, ale teď?


„Přátelé, a to vám říkám zcela upřímně, pravý důvod, proč jsem polevil, je ten, že jsem se ve veltru nudil. Éra zabijáků náhle vyšuměla a jediný, kdo se dostával dopředu, byli nudní wrestleři, nezajímaví bojovníci atd.,“ pověděl Woodley serveru MMA Mania.


„Ta éra prostě vyšuměla a já necítil motivaci. Ne, že bych trénoval nějak méně, to v žádném případě, prostě mě to už tak nebavilo. Colby Covington a Kamaru Usman jsou kluci, které jsem kdysi zaučoval, než se dostali na vrchol. Colby je můj žák, hodně věcí ode mě přebral. Dokonce mám k dispozici textové zprávy, kdybyste mi nevěřili,“ překvapoval.

„To já jim ukázal, jak se co má správně dělat. Vyšlapal jsem cestičku nové generaci, která přišla po mně. Byl jsem šampion a vychoval jsem další šampiony. Nemám se za co stydět. Jsem na sebe pyšný. A jsem pyšný, že mohu říct, že se řadím mezi deset nejlepších bojovníků celé historie MMA,“ pochválil se Woodley.

Jen těžko říct, zdali s Tyronem tento názor bude sdílet ještě někdo jiný. Možná si ani on sám nehodlá připustit, že udělal chybu, když zůstal v kariéře aktivní o něco déle, než mu povolily síly. Bohužel se na jeho úspěchy dnes už tolik nehledí, většina lidí z něj má jen srandu.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články