Sleduj nás

Rampage Jackson potvrzuje návrat do akce: Nemohu odejít za těchto okolností

Rampage Jackson potvrzuje návrat do akce: Nemohu odejít za těchto okolností
Quinton Rampage Jackson je stále nespokojený s výkonem, který předvedl proti Fedoru Emelianenkovi. To hodlá napravit.

Bývalý šampion polotěžké váhy UFC v dnešní době natolik změnil svou figuru, že by ho mnozí fanoušci už ani nepoznali. Z urostlého svalovce je tu tlouštík, který se rychlostně nemohl rovnat druhému veteránovi Fedoru Emelianenkovi.

S tímto soupeřem Quinton prohrál v prosinci roku 2019, když inkasoval TKO ještě v prvním kole. Fanoušci se mu svým způsobem vysmáli a on nad sebou začal přemýšlet. „Tohle přeci nejsem já, takhle to nemohu jen tak nechat…“ A začal na sobě makat.


Výsledky jeho práce bychom mohli vidět v poměrně blízké budoucnosti. „Akorát vedu rozhovory ohledně zápasu se Shannonem Briggsem. Nemohu své fanoušky nechat s tím pocitem, že jsem je zklamal. Nemohu odstoupit za těchto okolností. Rozhodně tedy ještě nekončím,“ informoval skrze kanál TMZ Sports.

Rampage Jackson ufc


Bude to návrat do MMA klece, anebo boxerského ringu? „Mohu učinit návrat do MMA, ale nejprve se chci ukázat v ringu. O tom duelu se Shannonem se bavíme už dobrý rok, teď je konečně na čase ho zrealizovat. Vracím se do formy, ovšem ten návrat do MMA by pro mě byl obtížný. Je mi 44 let, z wrestlingu mě bolí tělo, zejména kolena. A když se věnujete MMA, každý vás chce brát na zem…,“ pronesl.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články