Sleduj nás

Pitbull: Uspořádal bych zápasy šampionů Bellatoru a UFC, ale White se bojí, protože jsme lepší

Pitbull: Uspořádal bych zápasy šampionů Bellatoru a UFC, ale White se bojí, protože jsme lepší
Šampion Bellatoru Patricio Pitbull Freire se obořil do Dany Whitea, že ani on nemá ve své šampiony takovou důvěru, aby uspořádal zápasy mezi organizacemi. 

O zápasech mezi organizacemi se už nějakou dobu mluví, ale nejspíše ještě chvíli potrvá, než se k nim UFC odhodlá. Tato asociace profituje z velké mediální přízně a Dana White se o ni nehodlá s nikým dělit. Spolupráci s ONE FC či Bellatorem tedy zásadně odmítá.

Současný šampion pérové váhy Bellatoru Patricio Pitbull Freire je však toho názoru, že za vším tím Whiteovým názorem leží něco více. Tady nejde o mediální přízeň, tady jde o strach. A ta je ze strany šéfa UFC prý velmi silně cítit.


Vadim Nemkov je sampionem Bellatoru Vadim Nemkov v Bellatoru

„Všichni vědí, že jsou šampioni Bellatoru lepší než ti v UFC. Existuje způsob, jak to dokázat, kterému my se nebráníme, ale Dana White ano. Nemá koule na to, aby kývl na zápasy mezi organizacemi. Praskla by tak jeho pomyslná bublina, to on nechce,“ cítí Freire.


„Proto si myslím, že s nikdy takového nedočkáme. UFC si jeden vlastní ligu, která je ale silně přeceňována. Jejich šampioni rozhodně nejsou lepší než ti naši,“ nemazal se s hlavní konkurencí mistr pérové váhy Bellatoru, jenž se na konci roku utká proti šampionovi pérové váhy Rizinu Kleberu Koike Erbstovi.

nxlift 2  

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články