Sleduj nás

Manažer upřímně odpovídá, jaký jediný zápasník může porazit Makhacheva

Manažer upřímně odpovídá, jaký jediný zápasník může porazit Makhacheva
Nachází se v divizi lehké váhy UFC někdo, kdo měl reálnou šanci porazit Islama Makhacheva?

Sotva Khabib ukončil svou MMA kariéru, ihned se nám v UFC objevil jeho dvojník. Islam Makhachev pokračuje v Orlově odkazu a velmi hravě si došel pro pás šampiona lehké váhy. Bookmakeři teď mají jasno: v celé divizi není silnějšího bojovníka a většího papírového favorita.

Dokáže vůbec Islama někdo porazit? Na tuto otázku se pokusil odpovědět jeho manažer Ali Abdelaziz. Ten by o jednom jménu věděl.


„Znám Islama i Khabiba velmi dobře, vídali jsme se vskutku často, a dokonce jsme i společně trénovali. A vzhledem k tomu, co jsem viděl na vlastní oči a co jsem slyšel od dalších elitních borců, kteří s námi trénovali, musím říct, že jediný, kdo dokáže Islama porazit, je on sám,“ svěřil se úspěšný manažer s egyptskými kořeny.

Islam Makhachev ufc 267 Islam Makhachev


„Islam se může porazit tak, že něco podcení a že bude příliš sebejistý. Co se ale bojových dovedností týče, tak pokud zůstane naplno oddaný své práci, tak ho nikdo nemůže dát. Ani Alexander Volkanovski,“ dodal Abdelaziz.

Padlo zde jméno Alexandera Volkanovski, což, jak už dobře víme, bude Makhachevův příští soupeř. Oba borci se spolu utkají 12. února na turnaji UFC 284 v Austrálii.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články